شرایط و ضوابط مدرسه

1- نحوه پرداخت شهریه برای مبالغ بالای 2،500،000 ریال به صورت 50% شهریه ابتدای زمان ثبت نام به صورت نقد یا واریز به حساب ، مابقی مبلغ به صورت چک حداکثر تا یک ماه پس از شروع دوره و برای دوره های زیر یک ماه حداکثر تا پایان دوره آموزشی می باشد . مادامی که مجموع مبلغ پرداختی کمتر از 50% شهریه دوره باشد ، ثبت نام موقت تلقی شده و مؤسسه مجاز به پذیرش نفر جایگزین برای شرکت در دوره خواهد بود.

2- جهت پیش ثبت نام و رزرو دوره میبایست مبلغ 200000 تومان به شماره کارت درج شده واریز و شماره پیگیری فیش خود را به کارشناس آموزش مدرسه نرم افزار ابلاغ نمایید تا در سیستم آموزش ثبت شده و در زمان شروع کلاس به دانشجو اطلاع رسانی شود و پس از شروع دوره تسویه نماید.

3- تخفیف عضویت در هنگام ثبت نام ، تنها به کسانی تعلق خواهد گرفت که بدهی مالی در ادوار گذشته یا نقص در مدارک ثبت نام نداشته باشند .

4- دارندگان کارت عضویت مؤسسه مشروط به نداشتن بدهی و کامل بودن مدارک از تخفیفات ویژه ای در سایر دوره ها و نیز سمیناها و سایر برنامه های مدرسه برخوردار خواهند شد.

5- کلیه جلسات دوره ها در روزها و ساعات تعیین شده تشکیل می گردد و درصورت هرگوه تغییر احتمالی ، مدرسه موظف است دانشجویان را مطلع نماید .

6- در صورت نیاز به تشکیل کلاسهای فوق العاده و یا جبرانی ، مدرسه در تعیین زمان آنها بر اساس شرایط خود و مدرس کاملاً مختار خواهد بود .

7- انصراف از شرکت در دروه یا انتقال به دوره دیگری دارای ضوابط و محدودیت هایی است و مستلزم تکمیل فرم درخواست و ارائه آن به مدرسه می باشد .

8- پس از ثبت نام ، در صورت انصراف از شرکت در دوره 24 ساعت قبل از شروع دوره 50% شهریه کسر خواهد شد.

9- پس ازا ثبت نام ، در صورت انصراف از شرکت در دوره 48 ساعت قبل از شروع دوره 30% شهریه کسر خواهد شد.

10- پس از ثبت نام و تشکیل شدن یک جلسه از دوره ، در صورت انصراف از شرکت در دوره مبلغی مسترد نخواهد شد.

11- در صورت عدم برگزاری دوره به هر دلیل از طرف مؤسسه ، من جمله به حد نصاب نرسیدن نفرات ، مبالغ دریافتی عیناً مسترد خواهد شد و هیچگونه اعتراضی در اینگونه موارد مورد پذیرش نخواهد بود.

12- صدور مدرک در پایان دوره صرفاًبا تأیید استاد محترم می باشد، در این راستا اساتید مواردی ا ز قبیل : حضور فعال در بحث های مطرح شده در کلاس ، حضور پیوسته و به موقع در ساعات اعلام شده ، پروژه های تحقیقاتی گروهی ، به دست آوردن حد نصاب نمره در امتحان پایان ترم ، انجام سناریو های عملی در کلاس و ... را ملاک خود برای تأیید صدور مدرک قرار میدهند که برای مدرسه لازم الاجراست.

13- مطابق ضوابط فضاهای عمومی ، از استعمال دخانیات درداخل ساختمان اکیداً خودداری نمایید.

14- استفاده از دستگاه ضبط تصویری به هر شکل در کلاس ها ممنوع می باشد.

15- به منظور رعایت تقویم آموزشی مؤسسه کلیه کلاس ها به جز در ایام تعطیل مصوب در تقویم رسمی کشور دایر می باشد.

16- توافق بین دانشجویان و مدرسان جهت تعطیلی جلسات آموزشی بدون هماهنگی مدرسه فاقد اعتبار بوده و در این موارد ضمن احتساب غیبت ، تشکیل جلسه جبرانی مقدور نخواهد بود .

17- تعطیلات رسمی و کلاس های روز جمعه در صورت تلاقی با تعطیلات رسمی دایر نخواهد بود .

18- نظر به آموزشی بودن این محیط ، رعایت قوانین و ضوابط شرعی و اخلاقی و نیز پوشش اسلامی و حفظ حرمت کلاس و مدرس برای کلیه شرکت کنندگان الزامی است و مدرسه مجاز است به محض مشاهده موارد خلاف ، بلافاصله از حضور فرد خاطی در مدرسه جلوگیری نماید .

19- در صورت وجود هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی از جانب دانشجویان ، مدیریت مدرسه با کمال میل پذیرای دانشجویان محترم خواهد بود .

20- چنانچه کلاس زیر حد نصاب 12 نفر تشکیل شود آن دوره نیمه خصوصی تلقی شده دو سوم ساعت آموزش کلاس گروهی برگزار میگردد ؛ لذا مدرس دوره میبایست تمام سیلابس آن دوره را در ساعت تعیین شده تدریس نماید.

اینجانب ..........................................ضمن پذیرش ضوابط مندرج در فرم ثبت نام نمودم .

امضا دانشجو

Read 1173 times

آموزشگاه

گالری تصاویر

ارتباط با ما

تهران

ضلع جنوبی پل سیدخندان

بین شریعتی و سهروردی، پلاک74

تلفن: 88769252

88768474